Forum O Kotach

Forum Dla Wszystkich Maniakow Kotow !


#1 2010-04-30 00:17:37

 Krzychu_xD

Kocie

5326960
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-04-27
Posty: 15
Punktów :   
WWW

Mój pies. <3

Zawsze byłem maniakiem kotów, jednak nigdy nie mogłem ich mieć, gdyż moi rodzice byli zawsze nastawieni w złym świetle do kotów. Po prostu ich nie lubili. Mama zawsze kochała swoje meble, kanapy i bała się, że kot je zniszczy. Ale wreszcie udało mi się ich namówić na kota. Cóż... byłbym w stanie wziąć zwykłego biednego kociaka z ulicy, ale mama chciała rasowego, dlatego zdecydowaliśmy się na Syjama, nie są aż takie drogie, za to piękne i mają przecudowny charakter.
Nie wiem, czemu tutaj się tak rozpisuje o kotach, jak temat dotyczy innych zwierząt... No więc w moim domu zawsze był pies. Kiedyś miałem Nukę - zwykłego kundla, jednak byliśmy zmuszeni i ze smutkiem musieliśmy ją uśpić, z tego powodu iż była stara i ślepa. Przez ok. 3 miesiące w domu nie było innego zwierzęcia poza chomikiem, a pies zawsze stwarzał weselszą atmosferę w domu, dlatego zdecydowaliśmy się na kolejnego psa.
Kiedy jeszcze mieszkałem w Nysie "zaadoptowaliśmy" psa z schroniska. Piękna, czarną suczkę z białym krawatem. Była bardzo biedna i wychudzona, po prostu strasznie zaniedbana. Podobno porzucona przed jednym z supermarketów.
Zakochała się w nas, a my w niej od pierwszego obejrzenia. Była bardzo szczęśliwa, do dziś czuję że oddaję nam wdzięczność, za to co dla niej zrobiliśmy... Dziś ma ciepły dom, w którym mam nadzieję że niczego jej nie brakuje.
Na dzień dziesiejszy mam tylko kota i psa, jednak miałem dużo wiele innych zwierząt między innymi: chomiki, żółwia, koszatniczki, rybki i króliki.


A zapomniałem dodać, że pies nazywa się Pikusia a jej zdjęcia znajdziecie na www.pikusia.pupile.com
Ale się rozpisałem... Mam nadzieję, że chociaż to przeczytacie xD.
Pozdrawiam ;*

Ostatnio edytowany przez Krzychu_xD (2010-04-30 00:26:48)


Im bardziej nie rozumiesz ludzi, tym bardziej rozumiesz koty.

Offline

 

#2 2010-04-30 15:35:47

 Sylwia

Kocie

22925107
Skąd: Bury St Edmunds
Zarejestrowany: 2010-04-29
Posty: 17
Punktów :   

Re: Mój pies. <3

Twoja suczka jest bardzo ładna I zadbana a jak dogaduje się z Kotem  ??

Ostatnio edytowany przez Sylwia (2010-04-30 15:41:31)

Offline

 

#3 2010-05-01 03:21:09

 Krzychu_xD

Kocie

5326960
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-04-27
Posty: 15
Punktów :   
WWW

Re: Mój pies. <3

Ona to taka cwana, że na dworze jak widzi kota to pogoni, a kota w domu to boi się straszliwie. xD
Ale powoli zaczynają się dogadywać. Kot na początku fuczał na psa, bo myślał, że ten może mu coś zrobić, ale nic nie robi, to kotek już coraz bliżej i bliżej i powoli zaczyna zaczepiać psa do zabawy ;D. Już nawet śpią koło siebie...
Kocham budzić się z psem u boku przytulonym do mojego ramienia i kotem na głowie... xDD.


Im bardziej nie rozumiesz ludzi, tym bardziej rozumiesz koty.

Offline

 

#4 2010-05-03 16:33:28

 Sylwia

Kocie

22925107
Skąd: Bury St Edmunds
Zarejestrowany: 2010-04-29
Posty: 17
Punktów :   

Re: Mój pies. <3

Zazdroszczę Ci takiej fajnej pobudki Musi to fajnie wyglądać


No ona na pewno  wiem że to jest członek rodziny i nie może gonić jej , ale obcego może to goni xD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.serwer-metin2.pun.pl www.nslf2.pun.pl www.sport-video.pun.pl www.zmanager.pun.pl www.partiapolityczna.pun.pl