Forum O Kotach

Forum Dla Wszystkich Maniakow Kotow !


#1 2013-02-05 21:25:25

Malwina

Maluch

Zarejestrowany: 2013-02-05
Posty: 1
Punktów :   

Zabezpieczenia balkonów, okien przeciw wypadaniu zwierząt

Witam

Nadchodzą ciepłe dni i wszyscy wiemy jak dużym problemem dla  właścicieli kotów jest pozostawienie otwartych balkonów i okien. Koty bardzo często prowadzą obserwację tego, co dzieje się na zewnątrz. Chwila nie uwagi, polowanie na ptaka lub owada może zakończyć się przykrym w skutkach upadkiem czworonoga z wysokości.
Ostatnio znalazłam firmę LINAREM (www.sklep.linarem.pl)  która zabezpiecza balkony i okna na terenie Krakowa i jestem bardzo zadowolona z ich usług. Dla zainteresowanych mogę przesłać zdjęcia mojego zabezpieczonego balkonu.
Myślę, że warto rozważyć montaż takich siatek. Wiem też, że wysyłają siatki i akcesoria do samodzielnego montażu.

pozdrawiam
Malwina

Offline

 

#2 2014-04-17 09:00:06

GlodnyZwierzak

Maluch

Zarejestrowany: 2014-04-17
Posty: 3
Punktów :   

Re: Zabezpieczenia balkonów, okien przeciw wypadaniu zwierząt

Nie sposób przejść obojętnym kiedy słyszy się o tylu wypadkach z udziałem kotów  spadających z wyższych pięter z balkonów,a przecież można temu zaradzić wybierając odpowiednie akcesoria. Możemy kupić specjalną siatkę dzięki której skutecznie zabezpieczymy cały balkon lub drzwiczki magnetyczne,kiedy to będziemy kontrolować wyjścia naszego pupila na dwór. Na naszej stronie znajdziecie szereg przydatnych akcesoriów,zapraszamy  www.GlodnyZwierzak.pl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bionicle-club.pun.pl www.forumwbw.pun.pl www.arjunrampal.pun.pl www.unde.pun.pl www.shelterofpower.pun.pl